Listopad 2008

Dárek na vánoce, anketa!

17. listopadu 2008 v 19:08 | Keeper |  >> Anketky... =P
Můžete se vysledky ankety nechat mírně ovlivnit pak při nakupování dárků.. :)

Taková pěkná osmnáctka

6. listopadu 2008 v 18:34 | Keeper |  >> For Fun x)
No řekněte, chlapi, odolali byste týhle pěkný osmnáctce? Že byste se vůbec nezlobili, kdybyste ji měli doma? :)

Dnes mám pro vás absolutně unikátní fotky krásné osmnáctky. Je taková pevná, štíhlá, docela přesně tvarovaná. No, nebudu dlouho mluvit. Podívejte se sami. ;)
A to jste zatím osmnáctku viděli jen zepředu. Schválně se mrkněte, jak vypadá zezadu.
Hmmm, to je pokoukáníčko, co?

Je však třeba dát si velký pozor na jednu věc. Musíte dát pozor na to, abyste ji moc nesjeli. Jinak se začne protáčet a nic kloudnýho už s ní neuděláte. Taková osmnáctka totiž někdy nestačí. Někdy je zapotřebí vzít si na pomoc devatenáctku nebo i dvacítku. Záleží na tom, jak velký máte šroub, pánové. :)))

Zacházet s osmnáctkou zřejmě budete umět. Na tom nic není. Kdybych to tu popisoval, asi bych chodil s dřívím do lesa. Ale na jednu věc prosím nezapomínejte. Hlavička vašeho šroubu musí přesně sednout do otvoru osmnáctky, což platí samozřejmě i naopak. Osmnáctka musí přesně sednout na šroub. Znovu opakuji, že pokud bude osmnáctka moc malá, musíte si vzít devatenáctku, dvacítku nebo i větší. To fakt není legrace..

Vždyť to vlastně ani nejde. Představte si, že na jednadvacítku šroub rvete osmnáctku. To je přece konstrukčně nemožný. No co vám mám povídat, musí to prostě na sebe sednout jak prdel na hrnec. Ovšem když už to konečně sedne, tak také není vyhráno.

Záleží totiž také na tom, do čeho budete ten svůj šroub šroubovat. Jestli ten materiál bude dřevo, tak to neni vo co stát. Šroub jde totiž někdy velmi těžce zašroubovat, zejména když je to dřevo úplně tvrdý. V takových případech musíte šroub předem něčím namazat, aby lépe klouzal dovnitř. Ale s tím už si nějak poradíte.

Takže, pánové. Až budete mít osmnáctku doma, zkuste si ji nejprve trochu osahat, ať víte, do čeho jdete. Když budete vědět co a jak, bude se vám s ní pak mnohem lépe manipulovat. Když se do toho dá, umí se docela pěkně otáčet. Používejte ji pouze k účelu, ke kterému je vyrobena. Začátky budou možná trochu nevalné, ale postupnými, všem dobře známými pohyby (nejprve pomalými, později můžete trochu zrychlit), dosáhnete svého cíle. A až bude po všem, váš šroub už se po ňákou dobu ani nehne.

Dále taková menší fotogalerie:

Romantická osmnáctka
Osmnáctka na barové židli se svou nejlepší kamarádkou devatenáctkou (byla o ní řeč).
Osmnáctka s devatenáctkou na baru
Opilá osmnáctka je opřená o židli. Opilá devatenáctka se válí po zemi.
Das Ende