Duben 2008

Blooddrunk - daunloud

29. dubna 2008 v 21:59 | Keeper |  >> Children of Bodom
Jelikož Children of Bodom vydali new album, tak sem dávám link na jejich nové dílko..
Já osobně jsem tomu zatím tak úplně nepřišel na chuť, ale tím neříkám že je to špatná tvorba! =P
Children of Bodom - Blooddrunk [2008]
1.) Hellhounds on My Trail
2.) Blooddrunk
3.) LoBodomy
4.) One Day You Will Cry
5.) Smile Pretty for the Devil
6.) Tie my Rope
7.) Done With Everything, Die for Nothing
8.) Banned from Heaven
9.) Roadkill Morning
--------------------------------------
password: tonyno

Aj Sí Kjů.. QIP

14. dubna 2008 v 20:48 | Keeper |  >> Softík
QIP
Jaký jiný prográmek na ICQ než QIP.. Používám ho už určo rok, a musím říct, že když si na něj člověk zvykne, nebude chtít nikdy jinej :)
Výhody oproti ICQ:
- nekomerční (bez reklam)
- víc funkcí
- nezatěžuje tolik stroj
- jednoduché ovládání
- praktičnost
Nevýhody oproti ICQ:
- nemá Tzers
- nemá hry, multichat a podobné kravinky :)
- občas blbne přijímání/odesílání souboru, ale tuším že dnešní nové verze už to maj vychytané 8)
Moe ICQ number 318-533-671 kdyby po něm někdo tak toužil xD
PS: ICQ 5.1 ještě jde, ale to new 6 je strašné :)
Do QiPu si můžete stáhnout moje smajlíky, které jsem vytvořil a jsou přemapované.

Funny video LP.. xD

13. dubna 2008 v 18:18 | Keeper |  >> Linkin Park
Určo se bude líbit fšem co se trochu více zajímají o LP.. =P
btw: česky umím... to jen tak pro ňáké jedince.. ;)


Keeperovo drifty 8)

6. dubna 2008 v 15:11 | Keeper |  >> Keeperovo Mazda =P
Tak tady jsou moje amatérské drifty.. Nic extra to není, ale snad se vám to bude líbit :)


Není to nic jednoduchého a zdejší podmínky na vozovce nám taky moc nepřály.. Moc sucho.. :(

Nejlepčí SlipKnoT maska?

1. dubna 2008 v 21:56 | Keeper |  >> Anketky... =P
Kdo má nejpovedenější? tak kdo? :)

SlipKnoT masky!

1. dubna 2008 v 21:05 | Keeper |  >> Slipknot
Sid Wilson
SlipKnoT: Byla to upravená plynová maska, ve které měl nedostatek kyslíku, a tak někdy i polovinu show vůbec nevěděl, co se děje, a kde je.
Iowa: Stále plynová maska, ale tentokrát i někdy v bílém provedení. Bílou masku můžeme vidět např. na DVD Disasterpieces. Své plynové masky často střídal.
VOL.3: Maska se změnila hned dvakrát. Nejprve to byla hnědá maska kostlivce, která kryla pouze jeho obličej, takže mu z ní volně trčely vlasy. S příchodem Subliminal Verses Tour ji změnil ještě jednou, tentokrát má taktéž masku kostlivce, ale má ji bílou a kryje mu celou hlavu.
Al Hope Is Gone: Sid je velkým fanouškem hraček, komixů a filmu s tématikou Transformers (proto DJ Starscream) a vůbec celého sci-fi žánru, což se výrazně odrazilo na futuristickém vzhledu jeho nové masky. Kousek Transformers, kousek Star-Wars, každopádně tato maska patří rozhodně k těm nejpovedenějším.
Joey Jordison
SlipKnoT: Nejdříve klasická bílá kabuki maska, později si na ni namaloval různé jizvy a čáry.
Iowa: To samé, ale jednou dobou měl místo jizev krev, která mu tekla z očí a úst. Nakonec se ale vrátil k jizvám. Maska vypadal o něco profesionálněji než na předchozí desce.
VOL.3: Stále kabuki maska, ale vypadá nejprofesionálněji ze všech Joeyho masek.
All Hope Is Gone: Znovu kabuki maska, jizvy narozdíl od předchozích masek nemají pravidelné tvary a celá maska vypadá mnohem více zmučeným a strhaným dojmem, což dokresluje i sešitý otvor přes ústa. Navíc si Joey začal masku vylepšovat i trnovou korunou ala Ježíš Kristus, tu používá při některých písních i na koncertech.
Paul Gray
SlipKnoT: Latexová prasečí maska se zámkem v nose, který si ale později vyndal.
Iowa: Stále čumák nahoru, ale už to příliš prasečí masku nepřipomínalo.
VOL.(TSV): Asi nejlépe vypadající z Paulových masek vůbec! Vypadá podobně, jako ta z období Iowy, ale na čele má prasklinu a v otvoru pro ústa má napříč malé hřeby ve stylu Hannibala Lectera.
All Hope Is Gone: Pouze kosmetické úpravy - přibylo několik prasklin, škrábanců a trhlin. Jinak je téměř totožná s Vol.3 maskou.
Chris Fehn
SlipKnoT: Maska pinokia se zipem na ústech.
Iowa: Téměř to samé, možná trochu větší otvor na oči.
VOL.3: Znovu téměř to samé, ale znovu v trochu povedenějším provedení. Navíc si ji později přebarvil na červeno. Nos na masce už není tak pohyblivý.
All Hope Is Gone: Na promo fotkách k albu "All Hope Is Gone" se Chris objevil s klasickou maskou pinokia, z které však volně čouhaly vlasy. Na koncertech však vystupuje s klasickou červenou maskou pinokia, kterou používal i na předchozí desce.
James Root
SlipKnoT: Nejdříve nosil masku, kterou používal Josh (Josh byl kytarista SlipKnoT před Jamesem). Nosil ji pouze na několika koncertech a jednom promo focení (cover alba SlipKnoT), ale potom si řekl, že bude lepší, když bude mít svou vlastní. Vybral si masku šaška.
Iowa: Téměř to samé, až na pár změn, nějakou dobu ji měl přebarvenou na stříbrno.
VOL.3: Znovu velmi podobná, akorát nemá na bradě roh a také se změnilo ohraničení barvy kolem očí. Je vytvořena z pevnějšího materiálu.
All Hope Is Gone: Téměř stejná, nicméně je záměrně vytvořena tak, aby vypadala onošenější a špinavější. Barva v ohraničení kolem očí je mírně tmavší.
Craig Jones
SlipKnoT: Nějakou dobu nosil masku vlka, ona to vlastně ani maska nebyla. Potom si vzal závodní helmu, speciální brýle a nahoře trčely hřeby.
Iowa: Velmi podobná, ale bez brýlí. Otvor pouze kolem očí a úst. Hřeby mu pokrývaly, kromě přední části, celou masku.
VOL.3: Velmi podobná té z období Iowy, ale má delší hřeby. Jednou dobou ji měl nabarvenou na červeno, ale už ji má znovu černou. Hřeby jsou navíc nejsou připevněny tak pevně, takže mu lítají ze strany na stranu.
All Hope Is Gone: Téměř stejná jako maska z Vol.3, tentokrát ale v černém provedení. Hřeby zůstaly stejné, i v tomto případě je Craig nemá připevněny na pevno, takže při prudších pohybech létají ze strany na stranu.
Shawn Crahan
SlipKnoT: V tomto období nosil velmi starou klaunskou masku, kterou si koupil, když byl ještě malý. Druhá maska byla velmi podobná, akorát měla naštvaný obličej a vypadala celkově víc hrozivě. Třetí masce oddělal vlasy a už se objevila i nějaká ta krev na obličeji.
Iowa: Znovu to byla klaunská maska, ale tentokrát měla přes obličej vyrytý pentagram a na čele číslo 6, nos už nebyl červený, ale hnědý a z hlavy trčel kus mozku, který si vždy polil červenou barvou. Podle mnoha lidí to byla nejlepší maska, kterou kdy měl.
VOL.3: Klaunská maska obvázaná ovazem a s trčícím mozkem. Před Subliminal Verses Tour ji ale změnil, nabarvil si ji na černo, nicméně takto vydržel pouze několik koncertů. Nejčastěji vystupoval s obvazem kolem obličeje a volně trčícímy vlasy.
All Hope Is Gone: Jediným odkazem, který by mohl na této masce připomínat klauna, je typický klaunský nos. Jinak se jedná o ocelovou masku, jejíž konstrukce je potažená pravou kůži, jež je svázaná barevnou nití. Oproti starším maskám se poprvé objevuje zip přes ústa.
Mick Thomson
SlipKnoT: Jeho první maska byla upravená a na žluto nastříkaná hokejová maska, nosil ji chvíli potom, co vstoupil do skupiny. Potom ji změnil na stříbrnou masku, která byla z kůže.
Iowa: Velmi podobná, prakticky stejná. Z masky mu volně trčel nos.
VOL.3:Hodně podobná, ale vypadá mnohem více naštvaně a brutálně. Už není z kůže, ale z latexu.
All Hope Is Gone: Velmi podobná masce z Vol.3, jedinou viditelnou změnou jsou delší mrížky na ústech.
Corey Taylor
SlipKnoT: Jeho první maska kryla celou hlavu a trčely jenom dredy, které měl ze svých vlastních vlasů. Ale nebavilo ho před každým koncertem protahovat si je přes dírky, a tak si je ustřihl a přivázal na masku.
Iowa: Podobná, ale už vypadala mnohem profesionálněji, navíc si někdy nabarvil dredy nazeleno. V té době měl několik barevných variant své masky, které pravidelně střídal.
VOL.3: Maska připomíná zjizvený obličej. Zhruba v polovině masky má velkou sešitou díru, která mu umožňuje otevírat ústa. Maska už nepokrývá celou hlavu, ale pouze obličej.
All Hope Is Gone: Poměrně jednoduchá maska, která se dočkala velmi smíšených reakcí - někteří nacházejí v jednoduchosti sílu, pro jiné je jednoduchá až příliš. Tak či onak, maska se vzdáleně podobá maskám z prvních dvou desek, nicméně postrádá dredy, místo kterých je v ní díra, ze které trčí Coreyho vlasy. Masku tvoří otvor pro ústa, otvory pro oči (jeden větší než druhý) a otvory pro uši.
Trapně okopčíno z Maggots-Lair =/