Chester Bennington

1. září 2007 v 13:56 | Keeper |  >> Linkin Park
Narozen: 20. března 1976 ve městě Phoneix (Arizona)
Stav:
Po rozvodu se Samanthou, teď má přítelkyni Talindu...
Bydliště:
Los Angeles (Kalifornie)
Domácí zvířata:
Australský Stepherd a kříženec Labradoraa Rotvajlera
Sourozenci:
Starší bratr (*1975)
Děti:
Draven Sebastian (*19.4. 2002), Tyler Lee
Přezdívka:
Chazzy Chaz, Chemik nebo Chaz
Původní zaměstnání:
Zpěvák (Grey Daze)
Životopis:
Chester se chtěl už od dětství stát zpěvákem. V mládí se chtěl stát pátým členem Depeche Mode, dokonce pobíhal po domě a zpíval jejich písně! Zdánlivě veselé dětství se však proměnilo v peklo rozvodem rodičů a následným zneužíváním jedním příbuzných. Octl se úplně na dně a začal brát drogy. Ve čtrnácti už bral prakticky všechno, co se mu dostalo do ruky. Tehdy mu hodně pomohla jeho matka, která s ním jezdila po nejrůznějších léčebnách. Z drog se úplně dostal až v době turné k Hybrid Theory. V roce 1993 se stal zpěvákem ve skupině Grey Daze, ještě v jeho rodné Arizoně. Za rok dokončil Washington high school. V roce 1996 se oženil se Samanthou. Odešel od Grey Daze, protože dostal smlouvu na psaní vlastních písní. Po čase mu Mike poslal demonahrávku Hybrid Theory a po následném telefonátu, kdy Chester pouštěl Mikeovi demo se svými vokály přímo do telefonu byl Chester přizván ke spolupráci s Hybrid Theory (později LP). V Roce 1996 se Chester oženil se Samanthou, která mu v roce 2002 porodila syna Dravena. V současnosti žije s Chazovou novou přítelkyní Talindou..
Prohlásil:Co si na tom, že sem v téhle skupině užívám nejvíc, je možnost tvořit hudbu s tak ohromnými lidmi, kteří se navíc stali mými nejbližšími přáteli. Chtěl bych také poděkovat všem, kdo nás podpořili a otevřeli nám tak cestu.

Vzhled:
Chester má zálibu ve svých tetováních, první si nechal udělat v 18ti letech. Teď jich má už asi 12. Pohled na jeho tetování by prý měl být uměleckým zážitkem. Jeho obličej donedávna zdobil piercing uprostřed dolního rtu. Často mění účes a barvu vlasů (proto přezdívka Chemik). Nosí brýle, ne však při vystoupení.

Záliby:
Jeho největší zálibou je hudba, od útlého věku trénuje své hlasivky - je to vidět (a hlavně slyšet). Chester je také vášnivým kuchařem. Sám řekl: "Jo, fakt miluju vaření. To je taky důvod, proč se moje žena se mnou ještě nerozvedla! Dokážu ukuchtit stejk jenom se solí a pepřem a i tak to bude ten nejlepší stejk, jakej jste kdy jedli! Myslím, že tou speciální ingrediencí je láska!" Jeho oblíbený film je "Klub rváču" s Braddem Pittem v hlavní roli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama