Mike Shinoda

24. srpna 2007 v 19:58 | Keeper |  >> Linkin Park
Narozen: 11. února 1977 ve městě Agoura (Kalifornie)

Stav: Od 10. května 2003 ženatý s Annou

Bydliště: Los Angeles (Kalifornie)

Domácí zvířata: Skotský ovčák, akvarijní rybička =P

Sourozenci: Starší bratr (*1975)

Děti: Nemá

Přezdívka: Mike

Původní zaměstnání: Grafik
Životopis:
Poté co dokončil Agourskou střední, promoval na Pasadenské umělecké škole designu, kde mimochodem potkal Joea. Moment při předáváni diplomu ho velice dojal. Po škole pracoval jako grafický designér, vytvořil vše, co souvisí s Linkin Park, jako např. voják z Hybrid Theory, tím pádem i robot z Reanimation. Po koncertě Killera B' se rozhodl stát muzikantem, od dětství hraje na klavír, také umí hrát na kytaru.
Prohlásil: Psaní písní, a možnost se o ně podělit s ostatními, je úžasná zkušenost... Nedokážu si vybavit něco úžasnějšího, než pohled na lidi z tak odlišných vrstev, jak se sešli, aby si užili hudbu. Díky.
Vzhled:
Mike nemá piercing ani tetování, má však náušnice v obou uších. Nenosí brýle, ale kontaktní čočky, jeho barva očí je modrá. Přírodní barva vlasů je černá (co také u Japonce čekat), často však barvu mění, ne však tak často jako Chester. Od posledního alba si nechal narůst vousy.
Záliby:
Má rád japonskou kuchyni, od dětství hraje na klavír, umí také hrát na kytaru. Rád si poslechne Dido, Eminema, nebo také Black Eyed Peas, aj...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama